Відразу кілька джерел – американські та російські, повідомляють з ким і з якого питання зустрічався президент України в Омані. Виявляється, це був не Сурков і не Патрушев, а Ілон Маск – мільярдер і засновник кількох епохальних проектів, які можуть повністю змінити долю людства. Виявляється, тривають консультації щодо призначення Ілона Маска прем’єр-міністром України у випадку продовження зниження рейтингу Олексія Гончарука та наростання незадоволення ним всередині парламенту.

Жертва президента для збереження парламентської більшості у вигляді простого усунення нинішнього прем’єр-міністра може бути слабким кроком, якщо допустити війну кандидатів на цей пост – починаючи від Тимошенко і закінчуючи Бойком чи Ляшком. В той же час пропозиція президентом Ілона Маска може бути сприйнята однаково позитивно як парламентом, так і великою частиною суспільства. Адже сам Володимир Зеленський переміг у виборах дякуючи нестандартним медійним крокам та ідеям фантастично-недосяжного характеру – усунення олігархії, справедливість для всіх та інше. Ілон Маск за таємними опитуваннями як в середовищі експертів , так і політиків, відповідає очікуванням одразу усіх жорстких політичних противників – від ГОЛОСУ до ОПЗЖ, оскільки розуміння кожною з сторін неможливості власної перемоги штовхатиме їх до підтримки абсолютно нового компромісного кандидата. А президенту Зеленському Маск може допомогти реалізувати передвиборчі обіцянки у неочікуваний спосіб.

Перше – Маск пропонує абсолютно недосяжну на перший погляд мрію – колонізація людьми планети Марс. Не тільки молоді міленіали, але і люди радянського мислення в Україні захоплюються космосом і тому радо сприйматимуть прем’єр-міністра, який вже особистим прикладом показав, що може робити справжні чудеса і вибудує систему органів влади та залучить фінансування для реалізації такого масштабного проекту.

Друге – проект Ілона Маска по виробництву альтернативної енергії з відновлюваних джерел потрапляє в центр прагнень патріотичних українців до енергетичної незалежності, а молодого покоління – до зеленого розвитку планети.

Автомобілі Тесла можуть стати для України стартом відродження машинобудування, і українські засоби пересування можуть заполонити з Маском увесь світ.

І нарешті – проект Нейролінк – поєднання людського мозку та комп’ютера – найбільш проривний проект для молодого покоління. Але? як виявилося, люди віку 50+ теж сподіваються на своє повернення до активного життя з Нейролінком, оскільки ця технологія дає доступ до нових знань і навичок, з якими можна зробити кар’єру в цифрову епоху, без навчання. Так само до цього ставляться і молоді люди, які хочуть успіху без особливого напруження.

Усі проекти, якими опікується Ілон Маск, потребують коштів, які у його розпорядженні є в необмеженій кількості (проект Марс потребує 1% від світового ВВП, який вже узгоджено з американським урядом, а це приблизно 1 трильйон доларів), і частина (5%, або 50 млрд доларів) цих коштів буде спрямовано до України протягом 5 років. Проекти такого масштабу потребують спеціалістів. Причому на відміну від китайських пропозицій розміщення лабораторій і виробництв в Китаї, які як виявилося, пов’язані з викраданням американських наукових і технологічних секретів, пропозиція українського президента виглядає значно цікавішою як для американського істеблішменту, так і особисто Трампа через щире позитивне ставлення українців до Америки і відсутністю української розвідки, яка була б здатна такі шпигунські операції здійснювати. Також Ілон Маск давно шукав можливість втілити не просто технологічний, а соціально-технологічний проект, коли буде змінюватися як природа технологій, їх взаємодія з людиною, так і відбудуться зміни самої людини. За рахунок розгортання діяльності Маска в Україні і каталізацію надходження інвестицій в Україну, спричинену його проектом, у розмірі 200 мільярдів доларів, буде можливо збільшити ВВП України протягом 10 років в 5 разів і повернути близько 5 мільйонів українців на батьківщину.

За окремими свідченнями з Кремля, що просочуються в секретні телеграм-канали, навіть для Росії даний проект в Україні був би прийнятним, оскільки став би м’яким виходом з ситуації здійснення анексії Криму та агресії в Донбас. У випадку призначення Ілона Маска прем’єр-міністром України та підтвердження світовими фінансовими колами фінансування нового проекту Україна, Москва може поступово змінити риторику та почати деескалацію конфлікту і секретну підготовку передачі Криму Україні, оскільки і населення окупованих територій, і завезені громадяни Росії, давно розчарувалися у політиці жорсткої руки Путіна і готові будуть сприйняти лідерство технологічних держав та прийняти участь у сміливих соціально-технологічних експериментах.

Для уряду втілення проекту Ілоном Маском визначатиме осмислену приватизацію державних підприємств на користь технологічних лідерів, можливість відстрочити безальтернативний розпродаж сільськогосподарської землі через перемогу американського промислового лоббі в Україні над фінансовим. Українське населення, яке завжди очікує, що «зникнуть вороженьки як роса на сонці», очікувано підтримає і плавне закінчення війни і колосальне збільшення добробуту.