Етнографічний клуб «Пан Турист»

Історія етнографічного клубу «Пан Турист» бере свій початок в 2002 році, тоді ще в м. Дніпропетровську, зі створенням клубу однодумців «Україна Мрій». Спочатку клуб об’єднав людей, які просто прагнули подорожувати Україною.

Невдовзі було сформовано власну базу даних пішохідних походів і сплавів, охопивши практично всі куточки нашої Батьківщини. Освоївши сферу активного відпочинку, ми вирішили не зупинятися на досягнутому, розробляючи пізнавальні екскурсійні тури і відпочинок на морях. Клуб виріс, але дух товариства зберігся і в рамках туристичної компанії.

На той час це було більш ніж 100 маршрутів в 10 категоріях відпочинку. Компанія активно працювала над формуванням змішаних турів вихідного дня, розширюючи географію партнерів в курортних регіонах, а також беручи участь у розвитку «зеленого» туризму в Україні, відвідувала туристичні виставки, співпрацювала з Інститутом суспільних досліджень в напрямку формування історико-етнографічних турів.

Команда професійних інструкторів і менеджерів організовувала індивідуальні та групові поїздки по розробленими програмами, надаючи точну інформаційну туристичну довідку і допому з пошуком транспортних послуг в будь-якому місті України.