Агентство розвитку Дніпра

Офіційний бізнес-старт «Агентство розвитку Дніпра» датований листопадом 2016 року. Агентство було засновано за рішенням Дніпровської міської ради, як комунальне підприємство у формі 100% власності міськради. З першого дня директором агентства э Володимир Панченко. Концепція створення агентства полягала в тому, щоб зробити місто відкритим та доступним для зовнішнього світу, щоб залучити нові інвестиції та допомогти створити більше робочих місць.

Два основних напрямки агентства полягають у сприянні інвестиціям та розвитку міського бренду. Діяльність з підтримки бізнесу спрямована на вдосконалення існуючих ініціатив з розвитку та приведення їх у відповідність до міжнародних стандартів UNIDO. Тут прагнуть створити бізнес-плани, які відповідають очікуванням інвесторів та інших фінансових установ. Кінцевою метою є створення інтерактивної бізнес-платформи, що включає інвестиційні можливості, запропоновані як приватним бізнесом, так і муніципальними структурами.

Ддруга головна мета  агентства – розвинути бренд «Дніпро». За радянських часів це було закрите для іноземців місто, та й багато в чому залишається до цього часу «закритим», з точки зору, відносин іноземного бізнесу. Э нагальна потреба змінити це сприйняття. Адже не випадково лозунг «Агентства розвитку Дніпра» – «Відкриємо Дніпро для світу!». І туризм може відігравати важливу роль, і як спосіб просування більш відкритого та доступного бренду «Дніпро», так і важливої галузі, яка має підтримувати міську економіку.

Агентство пропонує потенційним інвесторам пакет повного обслуговування, який містить усе, починаючи від початкових контактів, до підтримки таких питань, як розподіл земель та комунікацій. Також прагнуть мінімізувати непотрібну бюрократію.

Інвестиційні цілі передбачають залучення інвестицій в обсязі 10 млрд. доларів США та створення 100 000 робочих місць протягом наступних 10 років. Залучення щорічно 1 млн. туристів. Поточні проекти «Агентства розвитку Дніпра», в першу чергу в секторі інфраструктури, передбачають інвестиції в обсязі 5 млрд. доларів США. В агентстві впевнені, що ці проекти допоможуть стимулювати подальші інвестиції в приватний сектор бізнесу та житлові та роздрібні будівельні галузі.

Офіційні посилання:
▶ Сайт: http://dda.dp.ua
Сторінки у соцмережах:
▶ Facebook: https://www.facebook.com/DniproDevelopmentAgency/
▶ Youtube: https://www.youtube.com/c/DniproDevelopmentAgency/
▶ Instagram: https://www.instagram.com/dda_dnipro/
▶ Twitter: https://twitter.com/DniproDA
▶ Industrial Park «Innovation Forpost» (Facebook): https://www.facebook.com/IndustrialParkDniproCity/