Як забезпечити взаємовигідний розвиток та співпрацю корпорацій, міст і держави? Яку відповідальність перед суспільством може перейняти бізнес у держави? Що держава може робити для сприяння розвитку міст? Як містам визначити і закріпити за собою вигідні позиції у глобальній грі?

Ці питання стали головною темою панельної дискусії «Майбутнє конкурентоспроможності: корпорації, міста, країни» під час роботи Київського Міжнародного Економічного Форуму 2018.

Ви маєте нагоду особисто почути експертів без купюр.

Модератор: Володимир Панченко, директор «Агентства розвитку Дніпра».

Спікери: Гжегож Колодко, професор економіки, директор інституту «TIGER» в університеті Козьмінського, віце-прем’єр-міністр і міністр фінансів Польщі (1994-1997 і 2002-2003); Віктор Галасюк, президент Української асоціації Римського клубу, Голова Комітету ВР з питань промислової політики та підприємництва; Гаррі Джейкобс, головний виконавчий директор Всесвітньої академії мистецтва та науки (World Academy of Art & Science); Олександр Громико, президент Української асоціації виробників; Василь Федін, генеральний директор ТОВ «Смарт Мерітайм Груп» (Smart Maritime Group).

Відео з панельної дискусії КМЕФ-2018: