Панченко Володимир Григорович

Продовження мораторію вигідне ініціаторам швидкого продажу землі, В. Панченко

Продовження мораторію на продаж землі вигідно ініціаторам швидкого і беззастережного продажу землі.

Про це в коментарі Forbes.net заявив Володимир Панченко.

«Це просто-напросто фінансові спекулянти або їх представники в Україні, завдання яких – купити землю дешевше і потім в два рази більше продати. Навіть наші українські латифундисти не мають на сьогоднішній день ні капіталу, щоб викупити всі землі, які сьогодні у них в оренді, ні капіталу, щоб далі розвивати земельний банк», – підкреслив експерт.

Панченко зазначив, що мораторій необхідно продовжувати, але тільки в умовах оголошеної підготовки концепції відкритого ринку землі.

Наприклад, французької моделі, умови якої досить жорсткі по відношенню до кваліфікації покупця.

Мова йде не про національність і громадянство, а його кваліфікацію, наявність коштів, щоб вести агробізнес і ще декількох складових, пов’язаних зі ставленням громади до цього покупця.

«Створити земельний банк, який можна буде продати в руки людям, які зможуть його обробляти, а не спекулювати на ньому. Також важливою умовою є створення і розвиток кооперативів і в цілому зміна ставлення до того, як господарства повинні продавати свою продукцію, в тому числі і на експорт », – підкреслює експерт.

 

Схожі публікації

Такий модний “моветон”

Українські прихильники “ринкового фундаменталізму” намагаються аргументувати, що потреба у розвитку промисловості є пріоритетом економічної...

50 оттенков либерализма

Пару месяцев назад Саудовская Аравия анонсировала продажу части своей крупнейшей нефтегазовой компании Saudi Aramco...

Залишити коментар

Залишити відповідь

Your email address will not be published.
Top