Панченко Володимир Григорович

Продовження мораторію вигідне ініціаторам швидкого продажу землі, В. Панченко

Продовження мораторію на продаж землі вигідно ініціаторам швидкого і беззастережного продажу землі.

Про це в коментарі Forbes.net заявив Володимир Панченко.

«Це просто-напросто фінансові спекулянти або їх представники в Україні, завдання яких – купити землю дешевше і потім в два рази більше продати. Навіть наші українські латифундисти не мають на сьогоднішній день ні капіталу, щоб викупити всі землі, які сьогодні у них в оренді, ні капіталу, щоб далі розвивати земельний банк», – підкреслив експерт.

Панченко зазначив, що мораторій необхідно продовжувати, але тільки в умовах оголошеної підготовки концепції відкритого ринку землі.

Наприклад, французької моделі, умови якої досить жорсткі по відношенню до кваліфікації покупця.

Мова йде не про національність і громадянство, а його кваліфікацію, наявність коштів, щоб вести агробізнес і ще декількох складових, пов’язаних зі ставленням громади до цього покупця.

«Створити земельний банк, який можна буде продати в руки людям, які зможуть його обробляти, а не спекулювати на ньому. Також важливою умовою є створення і розвиток кооперативів і в цілому зміна ставлення до того, як господарства повинні продавати свою продукцію, в тому числі і на експорт », – підкреслює експерт.

 

Схожі публікації

Такий модний “моветон”

Українські прихильники “ринкового фундаменталізму” намагаються аргументувати, що потреба у розвитку промисловості є пріоритетом економічної...

50 оттенков либерализма

Пару месяцев назад Саудовская Аравия анонсировала продажу части своей крупнейшей нефтегазовой компании Saudi Aramco...

Коментарі тимчасово закриті.

Top